| meioana a întrebat:

...Cine a vazut filmul "Twilight"? ...cum vi s-a parut?
...Ai juca intr-un astfel de film?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da l'am vazut si mi s-a parut cel mai bun film pe care l'am vazut. mi-a placut povestea, mi-a placut si cum au jucat actorii:X.si da as juca intr'un astfel de film cu conditia sa fiu vampir sau sa am o legatura cu ei asemenea bellei.

11 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Am vazut filmul si acum citesc cartea. Mi-a placut foarte mult filmul, dar cartea este mai buna. Nu cred ca as fi buna sa joc in filme, poate doar figurant... Dar mi-ar placea sa vad cum se face unul, adica sa fiu undeva in spate si sa pot urmari ce fac regizorul, cameramanii, actorii... si apoi cum se monteaza filmul... cum se fac trucajele (mai ales cele pe calculator)

| white_2190 a răspuns:

L-am vazut :X:X:X... f tare mi-a placut.happy .si da.as juca big grin.ar fi o experienta frumoasa...big grin

| Parintele a răspuns:

L-am vazut.Prea tras de par... fuu satul de filme d-astea.As juca daca as fi un actor capabil.

Anna
| Anna a răspuns:

Ideea e interesanta, dar nu indedit de frumoasa.Este un film pentru adolescenti, parerea mea. Mi-a placut, si da, probabil as accepta o provocare ca aceasta!(daca as avea un rol principal sau cel mult secundarbig grin)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da l-am vazut.As juca intr-un asemenea film.Ar fii o experienta frumoasa.

| dulshe a răspuns:

Da e superrrrrr
mi-a placut fffffff mult
cred ca as juca intr-un film de acesta k doar e un simplu filmbig grin

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Da, l-am vazut si mi-a placut de cei 2 protagonisti happy
Chiar as juca.ar fi o experienta placuta

| claw_4117 a răspuns:

L-am vazut si am si citit o parte din carti (dinainte sa fie la moda :/), as vrea sa joc intr-un astfel de film.

| nicoleta_7357 a răspuns:

L-am vazut si mi-a placut, dar nu a juca in niciun film deoarece nu ini place sa interpretez roluri.

| bibix_5640 a răspuns:

Mi s-a parut cel mai bun film pe care l`am vazut.si da...as juca in acest film pentru ca mi-as dori foarte mult sa il cunosc pe Robert Pattison:X

| borsec a răspuns:

Da, l-am vazut, dar ce mi-a placut mai tare a fost muzica.
Nu as juca intr-un astfel de film.