| TeREe a întrebat:

Buna TPU vreau sa citesc de pe net niste carti sau povesti pe limba spaniola dar sa nu fie cuvinte nici grele nici usoara ce-le mai multe propuneri primesc FUNDA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja stapanesti limba romana si te arunci in spaniola? Ok. Cauta Kindle books, deoarece majoritatea spaniolilor asta folosesc. O sa-ti vina in ajutor genul asta de carti si modul lor de citire. Ca si carti, tu ar trebui sa stii ce sa citesti, ce-ti place, poate tu vrei politiste si noi recomandam Sci-Fi sau Crime, poate chiar Self Improvement.

0 răspunsuri:
Întrebări recente