| Luminitza18 a întrebat:

Cat de des vizionati filme la cinema?

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde, daca e un film care mi se pare interesant merg si o data pe saptamana. Prefer mult mai mult acest mod deoarece imi sporeste atentia, dar mai sunt si banii la mijloc. happy Am avut momente cand am mers o data in fiecare saptamana timp de 3 saptamani, cam asa si perioade cand n-am fost deloc o luna. Depinde ce filme baga.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam 1 film odata la 3 saptamani

| OnuOnulică a răspuns:

Nu prea des. Cam o dată la câteva luni.

| Sn4k3 a răspuns:

De vreo 2 ori pe luna sau nici atat laughing.

| untu a răspuns:

Foarte rar sau deloc! Pentru ca avem televiziunea prin cablu si internetul(vizionarea filmelor la comanda)!

| deeeaqq a răspuns:

Pâf, pâf.
De 4-5 ori pe an.

| Sociopat a răspuns:

N-am mai mers la cinema de 5 ani.

| UnBroken2016 a răspuns:

Depinde de film. Daca e unul pe care il astept de mult ma uit, nu ma uit la filme care nu ma intereseaza.

| Eastwood a răspuns:

1/2 ori pe luna.

| Stelian2015 a răspuns:

De doua ori pe luna.

| Clubăreală a răspuns:

As vrea si eu sa ma duc la cinema.n-am fost niciodata.