| Sonyaaynos a întrebat:

Cat mai multe seriale de actiune/aventura/crime/comedie/drama!
FUNDA!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TVD
The Crow
Doctor House
Teen Wolf
Pretty Little Liars
True Blood
Gossip Girl
Angel
Blood Ties
Valemont
The Gates
Buffy The Vampire Slayer
Being Human
Moonlight
Ultraviolet
Kindred: The Embreced
Forever Knight
Grey's Anatomy
Prison Break
Supernatural
The Vampire Diaries
Terra Nova
The Secret Life Of The American Teenager
The Nine Lives Of Chloe King

| LexiLaveil2 a răspuns:

Din ce am vizionat eu si chiar mi-a placut si le pot recomanda.

Pretty little liars-Te tine in suspans episod cu episod
The vampire diaries
Teen wolf-Superb. Cu adolescenti, dragoste, drama, comedie. Il recomand.
Greys anatomy
Private practice
Hart of Dixie-Comedie
SUpernatural-Il ador si il recomand.
Gossip Girl-La inceput nu e tare cine stie ce. Dar dupa vreo 4-5 episoade m-am indragostit de el. Prezinta viata unor tineri bogatani din upper east side.
The secret circle-Mi-a captat atentia inca din primul episodlove struck
The lying game
Dexter-Superb. Aventura, crime, comedie, drama, dragoste. Are de toate serialul asta. si il ador.
Dollhouse
The 4400
Heroes
Moonlight

Ma bucur daca te-am putut ajuta.>big grin

| alexxxutz a răspuns:

Poti vedea cele mai noi filme pe http://www.filmeonlinesubtitrate.tv

| Bogdan727 a răspuns:

Prison break, the walking dead, Oz, The 4400 - astea fiind cele mai bune pe care le-am vazut.

| llovebroke a răspuns:

Din aria celor mai bune seriale de actiune al anului 2011 happy

CSI New York.

Boss.

Charlie’s Angels.

Blue Bloods.

Criminal Minds.

NCIS.

Covert Affairs.

CSI Miami.

Sanctuary.