| Roses4us a întrebat:

Cate episoade are sezonul 3 din The Vampire Diaries? Si cand apare sezonul 4? Funda~!happy

Răspuns Câştigător
| nicolMrr a răspuns:

Sezonul 4 apare pe 15 septembrie.
Desi uras serialul, n-am putut acea data cand toti vor fi in fata calculatorului uitandu-se. sad

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Sezonul 3 are 22 de episoade iar sezonul 4 apare in septembrie.

| SERIALS a răspuns:

Fiecare sezon are 22 ep, deja sezonul 4 se va difuza din septembrie 2012 pina in mai 2013

| TiaFCRB a răspuns:

Sezonul 3 are 22 episoade iar cel de al patrulea sezon va aparea pe 15 septembrie.

| StefiAlexa a răspuns:

Sezonul 3 are 22 de episoade iar sezonul 4 apare pe 15 septembrie sad