| fantimbaland a întrebat:

Cate parti are filmul hitman? si cate parti sunt cu jocul hitman ...va multumesc

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Hitman are doar un film, jocuri sunt 4, unul din el incepe in Romania cred ca e hitman contracts 3ª. In hitman blood money 4ª spune ca agentul 47 a fost creat (e clon) in Romania de un medic roman apoi agentul 47 l-a ucis iar anul asta va iesi hitman absolution http://forums.eidosgames.com/showthread.php?t=124352 vezi videoclip acolo numai ca nu au publicat data lansarii ca si eu il astept.

| Cancerigen a răspuns:

Hitman @ doar un film. au zis ca vor scoate o continuare.

Si la jocuri:

Hitman: Codename 47
Hitman 2: Silent Assassin
Hitman: Contracts
Hitman: Blood Money
Hitman: Absolution (Apare in 2012!) big grin

| mgtow a răspuns (pentru Cancerigen):

Da filmul va iesi odata cu jocul si o sa aiba 47 de misiuni (la joc ma refer).

| fantimbaland explică (pentru mgtow):

Si intre toate jocurile acestea au vreo legatura...adica as putea juca ultima parte dc nu le-am jucat pe primele trei laughing va multumesc

| TRC a răspuns:

Filmul Hitman are 2 parti...si jocul tot 2 parti