| FCBayernMunchen a întrebat:

Cate parti din jason (filmu ala hororr cu unu cu masca de hochei)stiti care plizz(funda)

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Jason Voorhees este protagonistul a 13 filme (până în prezent):
1. Friday the 13th (1980)
2. Friday the 13th Part 2 (1981)
3. Friday the 13th Part III (1982)
4. Friday the 13th: The Final Chapter (1984)
5. Friday the 13th: A New Beginning (1985)
6. Jason Lives: Friday the 13th Part VI (1986)
7. Friday the 13th Part VII: The New Blood (1988)
8. Friday the 13th Part VIII: Jason Takes Manhattan (1989)
9. Jason Goes to Hell: The Final Friday (1993)
10. Jason X (2001)
11. Freddy vs. Jason (2003)
12. Cold Heart of Crystal Lake (2003)
13. Friday the 13th (2009)
Numai bine!

| FCBayernMunchen explică (pentru Diabolique):

Mai cucerit ai primit funda(da mai am o intrebare care episod ti-a placut mai mult?)

| Diabolique a răspuns (pentru FCBayernMunchen):

Te-am cucerit? laughing
Sincer nu am văzut unele părți, cum ar fi „Jason Goes to Hell: The Final Friday" sau „Friday the 13th Part VIII: Jason Takes Manhattan", însă pot spune că restul da.
Cel mai mult mi-a plăcut originalul Friday the 13th (1980), e un clasic.
O seară faină în continuare!

| FCBayernMunchen explică (pentru Diabolique):

La sfarsit la janson goes to he se incheie jmecher cai tras iniad de niste maini de demon(mainile de demon seamana cu niste pfufuleti

7 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

Friday 13 :*

| advzxcxzxc a răspuns:

Daca vrei e pe net cu subtitrare partea 1 dai pe google babylon etc. pe teava apoi dai la cauta si scrie friday 13

| Palo3000 a răspuns:

Are 13 parti. Titlul e Friday the 13th (Vineri 13)