| andreea17s02 a întrebat:

Cate puteri stiti din winx club? eu stiu:magic winx charmix enchantix believix sophix lovix sirenix zoomix tracix speedix glamix nymphix shinix rosix dantelix binarix sparklix dementix solvix harmonix diamix circleix fanix si fantasix.sunt fan nr 1

Răspuns Câştigător
| bєαυтιƒυℓ a răspuns:

Pai si eu sunt fan Winx.Bine,nu chiar asa de mare ca tine dar sunt.Eu nu stiu cate sti tu stiu doar ce ai spus pana la lovix.
Ador Winx Club ♥!

3 răspunsuri:
| HighByTheBeach a răspuns:

Exista si extra sparklix si eun sunt fan nr 1 al winx-ului

| Adorra12 a răspuns:

De fapt, transformarile/puterile oficiale din Winx Club sunt:
1.Magic Winx
2.Charmix
3.Enchantix
4.Enchantix-ul are Praful de zane/Fairydust (il are fiecare zana)
5.Believix
6.Sophix si Lovix (sub-transformari)
7.Belivix are 3 perechi de aripi:
1. Speedix
2.Tracix
3.Zoomix
8.Magic Charmix (sa nu-l confuzi cu Charmix.Magic Charmix este o actualizare a lui Magic Winx, dar animatia este diferita)
9.Harmonix
10.Sirenix
Celelalte pe care le-ai mentionat sunt idei ale fanilor.

| andreea17s02 explică:

Raspunde-ti?