| anonim_4396 a întrebat:

Câteva filme bune de comedie? de preferat cu/despre adolescenţi happy şi mai noi de prin 2011-2012. Gen : Spring breakers. mulţumesc :**

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

21 & Over
The Hangover Part.III
Movie 43
Here Comes The Boom
Identity Thief
Project X
The Dictator
Ted
The Campaign
The Three Stooges
Parental Guidance
A Very Harold & Kumar
Mardi Gras:Spring Break

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Iti recomand Nea Marin miliardar, mie una imi place mult.
Te pup!

| ella4all a răspuns:

Iti recomand filmul Marea Mahmureala toate 3 parti.Nu e cu adolescenti, dar este foarte tare..chiar o sa razi copios.Sigur o sa-ti placa

| marri10 a răspuns:

Hei! Eu ti-as recomanda Nea Marin miliardar da stiu nu e chiar nou filmul dar e super filmul o sa razi sau daca nu American Pie laughing sper ca te-am ajutat cat de cat :d