| Pinka18 a întrebat:

Caut si eu de ceva timp un film dar nu mai tin minte cum se numeste l-am vazut am 2 ani si era vorba despre niste adolescenti care au fost prinsi de cineva si ii pune la tot felul de teste car ducea la moarte totul se petrecea intr-o padure la o cabanita mica filmul este putin asemanator cu Saw daca stiti despre ce este film vobesc lasati raspuns sau alte filme asemanatoare.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evil dead?

| Fineas666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar nu era necesar sa scriu asta pe google si sa dau la imagini laughing)) bagami-as... laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fineas666):

Uat? ai dont andarstend?

| Pinka18 explică (pentru anonim_4396):

Il stiu pe asta