| MusykForLife a întrebat:

Caut si eu un film dar nu mai stiu cum se numeste...
Este vorba de niste liceeni... Unu bogat face pariu cu prietenul sau ca o face pe ce-a mai urata fata din scoala cea mai frumoasa si reuseste pana in final... Daca stiti cum se numeste

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

"She's All That"

"Not another teen movie" e parodia dupa "She's All That"

| ParrotsSpeakers a răspuns:

NOT ANOTHER TEEN MOVIE (2001). Funda?happy

| tooteu a răspuns:

Ahh il stiam e super filmu'.da poti sa te uiti la THE NEXT GIRL DOOR e mistowinking

| MusykForLife explică:

Multumesc pentru ajutorwinking

| Robu_Gabriel_1975 a răspuns:

Si eu caut un film dar nu stiu titlul: este vorba despre doi tineri care se indragostesc, parintii lor nu sunt de acord cu relatia lor... pina laurma pleaca amandoi in lume ..cu o masina,se drogheaza, traiesc totul la extrem, incep sa aiba vedenii, se, casatoresc' doar ei doi pe un pod deasupra unui rau si vor sa se arunce....nu vi-l amintiti? super filmul!