| mihaela04 a întrebat:

caut un film de cateva zile si nu il gasesc.nu mai stiu cum se numeste. este vorba despre o soacra care o uraste pe nora ei si incearca sa o omoare.in final reuseste. tin minte ca la final soacra este in puscarie cu barbatii pe care i-a pus sa o omoare pe nora ei si le spune ceva de genul "acum voi sunteti familia mea" va roog. daca stiti cum se numeste, spuneti-mi si mie! fundita

3 răspunsuri:
| cenusel a răspuns:

Duplex 2

| Robert91 a răspuns:

Soacra mea e o scorpie(Monster-in-Law ). cred ca despre acesta este vorba... http://www.cinemagia.ro/filme/monster-in-law-soacra-mea-e-o-scorpie-11276/

| mihaela04 explică:

Credeam ca se subintelege ca e drama.nu comedie