| anonim_4396 a întrebat:

Caut si eu un film. Nu tin minte prea multe. Stiu ca era un barbat care era captiv intr/un joc si pentru nu stiu ce motiv el reuseste sa scape din acest joc. Dar incepe sa il joace el, o femeie si 2 copii. Mai tin minte ca la un moment dat baiatul *copilul" incearca sa triseze si se transforma in maimuta (parca). Are careva idee ce film este? Nu imi amintesc mai multe detalii.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Sa fie unul din astea?
- Stay Alive (2006)
- Gamer (2009)
- Arcade (1993)

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru N0xEterniS):

Nu, nici unul. Prin "joc" ma refer la un joc cu zaruri daca imi amintesc eu bine, nu joc video sau mai stiu eu ce. E posibil totusi sa imi amintesc gresit, dar stiu sigur daca vad un trailer as recunoaste filmul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru N0xEterniS):

Da, asta era. Mersi mult. L/am recunoscut pe Robin Williams abia dupa ce si/a dat jos barba rolling on the floor

| mudokins78 a răspuns:

Jumanji