| DarkOrbitMoon a întrebat:

Am vazut mai demult un film la televizor, cred ca pe protv, in care o fata se indragosteste de un barbat, se casatoresc si se muta impreuna. Dar in casa mai locuiesc surorile sau nepoatele mai mici ale fetei. Cu timpul barbatul incepe sa fie agresiv, sa-si bata sotia, si pe ascuns, sa-i violeze surorile/nepoatele pacalindu-le ca se joaca cu ele "de-a v-ati ascunselea". Si le ameninta ca daca vor spune cuiva ceva, le va omori.
Dupa un timp fata afla, vrea sa fuga dar asta o prinde, ii spune ca o iubeste si o inchide in casa. Sta asa cateva zile, dar reuseste sa scape. Sotul ei o cauta. La un moment dat isi da seama ca daca fuge nu rezolva nimic si se intoarce. Stiu ca reuseste sa-l omoare, dar nu mai tin minte cum. Cred ca il impusca, desi nu sunt sigura.
Primeste 22 de ani de inchisoare, ea fiind insarcinata, copilul ramane in grija bunicii lui materne. E o poveste reala.
Ea era blonda, cu parul lung, purta pantaloni scurti din blugi si tricou, intr-o scena a purtat rochie cu buline rosii. Iar el era adesea la bustul gol sau purta un maieu alb blugi si o palarie din aia de cowboy.
Stie cineva cum se numeste filmul asta?

3 răspunsuri: