| NUpotiSaintelegi a întrebat:

Era un film cu un copil de vreo 12 ani ce era alergic la albine sau ceva de genul. Dupa ce se joaca afara il inteapa o albina si nu stiu cum se transforma el intr-o albina sau ceva, nu imi mai amintesc. In film mai aparea unu' inalt. Si la un moment dat copilul asta care e acum albina sa duce in casa, in camera lui si vede ca totul e urias, si incepe sa se joace cu jucariile mari. Daca ai ajuns sa citesti pana aici, stii cumva cum se numeste filmul sau ceva? L-am vazut acum cativa ani si nu prea imi mai amintesc altceva de el, nici macar cum aratau personajele.

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Ant Bully?

| NUpotiSaintelegi explică (pentru doctorandus):

Nup, filmul despre care vorbesc eu era animatie combinata cu un fel de realitate.