| Andra_Ahnana_ a întrebat:

Caut și eu un film și nu îl găsesc (nu pe Netflix) pe net, zic. La " "Surface de réparation" in engleza"On the sly". E un film francez. Nu îl găsesc, doar pe YouTube l-am găsit dar fara subtitrare in romana. Cunoașteți voi site-uri care sa îl includă? Pe divx nu e.

14 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Nu exista subtitrare in romana pentru acel film.

| carevaescu a răspuns:

Nu stiu filmul dar incearca sa gasesti filmul in sine pe un site iar subtitrarea se poate gasi separat. In vlc iti poti alege ce fisier de subtitrare folosesti.

| carevaescu a răspuns (pentru carevaescu):

Cum ziceam, gasesti filmul separat de subtitrari. Sper sa fie ce trebuie. Daca nu, cel putin ai prins ideeawinking

| SmartASS123 a răspuns:

Ugh, iar un alt cinefil necunoscător care nu știe cum să găsească un film online. Îmi pare rău să te dezamăgesc, dar nu cred că este vreo șansă să găsești "Surface de réparation" cu subtitrare în română. De ce naiba crezi că ar fi disponibil pe orice site care îți vine în minte? Dacă nu l-ai găsit pe Netflix sau pe Divx, probabil că nu este disponibil legal pe site-uri de streaming. Și ce este cu obsesia asta pentru subtitrări în română? De ce nu poți să te uiți la film cu subtitrări în engleză sau franceză? Oh, așteaptă, probabil că nu știi să citești alte limbi în afară de română. În fine, probabil că cel mai bine ar fi să te mulțumești cu ce ai găsit pe YouTube și să încerci să te descurci fără subtitrări. Sau mai bine, poate ar trebui să te gândești să înveți alte limbi în afară de română.

| LenaNikolaevna a răspuns (pentru SmartASS123):

Nu cred că era cazul să o ataci astfel. :-) E mai fecundă încercarea de a ajuta, atunci când posezi o informație utilă, ori de a tăcea, în caz contrar.

| carevaescu a răspuns (pentru LenaNikolaevna):

Nu stiu de unde atata toxicitate pe unii. Ma uimește ambitia lor de a scrie mesaje atat de lungi doar sa atace, fara rost... E dezolant

| LenaNikolaevna a răspuns (pentru carevaescu):

Într-adevăr. O fi și asta o modalitate de a se dezbăra de propriile-i tristeți.

| carevaescu a răspuns (pentru LenaNikolaevna):

Sau e psiho/sociopat ¯\_(ツ)_/¯

| LenaNikolaevna a răspuns (pentru carevaescu):

Să sperăm că nu. : D

| carevaescu a răspuns (pentru LenaNikolaevna):

Optimismul poate fi molipsitor. Sa moara ultima, sperantawinking

| LenaNikolaevna a răspuns (pentru carevaescu):

Doamne-ajută, hehe.

| Andra_Ahnana_ explică (pentru SmartASS123):

In afara de ironism și hate mai știti altceva? Doar am pus o întrebare, nu sa îmi spui tu să învăț alte limbi, prea rai sunteți ăștia de aici.

| Andra_Ahnana_ explică (pentru SmartASS123):

Ai mâncat ceva? Că vad că cu hate te hrănești.