| pisi1793 a întrebat:

Caut un film, dar nu mai tin minte ce nume are.Era vroba despre o tipa care era printesa, fuge de acasa ca se indragosteste de un baiat simplu..se angajeaza pe o plaja..stiu ca e vechi...la sfarsitul filmului canta melodia lui haddway-what is love.Am cautat peste tot dar nu gasesc.

4 răspunsuri:
| benny34 a răspuns:

Chasing Liberty?

| minitextw0w a răspuns:

Filmul se numeste,, A night at the roxbury" e din 1998! Il poti vedea aici:http://filmeprox.blogspot.ro/......bury.html! Bft FUNDA plz :X

| MariaBande a răspuns:

Si eu caut filmul, ai aflat pana la urma cum se numeste?