| TheQuestion a întrebat:

Caut un film horror foarte scary dar sa nu fie the grudge ca am vazut toata seria... dar oricum caut ceva in genul asta!
Daca aveti sugestii dati-mi aici si cel mai bun raspuns primeste funda si celelalte vot.

Răspuns Câştigător
| Panic4Free a răspuns:

Uite cele mai bune selectate de mine!

1. Drag me to hell
2.Mama
3.Jug face
4. Dark Circles
5. Abraham lincoln vampire hunter

Şi eu mai sunt in căutare de filme care să imi prelungeasca topul...

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Shutter
Mirrors
Final Destination (seria)

| Bianca306 a răspuns:

Gothika

| WithoutName123456789 a răspuns:

Intra pe www.cinemaxx.rs,filme de groaza subtitrate in romana.

| Valentyna951 a răspuns:

Evil Dead, Mama, Dark Circles, ..etc.

| SilentHillLover a răspuns:

Daca vrei gore(sange, mate scoase, creieri pe pereti) uita-te la Evil Dead. Daca vrei din astea de speriat (fantome, demoni) uita-te la Drag me to Hell. Foarte bune ambele