| face22face a întrebat:

Caut un film in care joaca Jason Statham, actorul principal din The Transporter. In film e vorba despre un tip care incerca sa bata recordul pentru cea mai lunga urmarire, sau ceva de genul, stie cineva cum se numeste? multumesc frumos

8 răspunsuri:
| axeldavid a răspuns:

Crank

| Morteni_Colonelu_1961 a răspuns:

Scrii pe google Filme cu Jason Statham - CineMagia.rolaughingmare smecherie fratioare

| claudia93q a răspuns:

Lock Stock?

| face22face explică (pentru claudia93q):

Nope, se pare ca scena pe care-am povestit-o in intrebare era de fapt doar o secventa de cateva min din Italian Job, care-mi ramasese mine in minte si credeam ca e un alt film. oricum multumesc frumos pentru raspuns

| face22face explică:

@Morteni_Colonelu_1961 nu sunt atat de prost incat sa nu stiu asta. daca gaseam nu mai intrebam aici. Nope, nu e nici intalian job nici crank, oricum multumesc frumos.

| valentino52 a răspuns (pentru face22face):

In italian job el bate recordul pentru cea mai lunga urmarire intr-un aston martin vanquish si e oprit de o politista bunaciune blonda pe care o combina.

| face22face explică (pentru valentino52):

Dap, mi-am dat si eu seama, intr-un final laughing