| Ðean a întrebat:

Caut un film, l-am văzut acum ceva vreme la televizor însă nu îmi mai aduc aminte cum se numea şi din păcate nu l-am vizionat pe tot, filmul este de groază iar povestea se întâmplă în zilele noastre şi vorbeşte despre un grup de excursionişti care se duc într-o vacanţă prin pădure, iar un grup de canibali (ceva de genul) îi vânează, canibali fiind fraţi în număr de 3, iar unul dintre ei dacă îmi aduc aminte bine ţipa prin pădure.

Dacă aveţi idee despre acest film vă rog să îmi răspunde-ţi, dau fundă primului care îmi furnizează răspunsul corect.

Răspuns Câştigător
| Hypathia a răspuns:

Descrierea ta seamănă foarte mult cu scenariul filmului Wrong Turn, care are mai multe parți. Uite aici imagini din filmele respective poate ți se par cunoscute: http://www.google.ro/......tp?/search

4 răspunsuri:
| Hypathia a răspuns:

Cu plăcere!

| DoctorulLove a răspuns:

Clasic, sunt 1001 unul filme care cuprind povestea ta, mai multe detalii.

| Ðean explică:

Hypathia; Acela este filmul pe care il caut, multumesc!

| Radu_7899 a răspuns:

E foarte greu sa mai gasesti filmulstraight face
si eu am vazut un film de ceva timp

era vorba despre un om care o ramas singur pe lume (cu exceptia unor mici grupuiri)

din cauza unui virus toti oamenii se transformau intr-un fel de ciudatenie care ataca doar noapteastraight face

astept raspunsuri