| aspir69 a întrebat:

Am vazut prin 2006 un film horro. Nu mai tin minte ce nume avea dar : Un grup de tineri se erau intr-o padure unde erau 4 "monstri" si ii vaneaza pe rand pana raman doar 2. Cam atat imi aduc aminte din film.Cine poate sa-mi spuna numele filmului ii dau funda + vot. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| PiScOtElL a răspuns:

Cred ca worng turn, da nu stiu sigur care 2 sau 3winking

2 răspunsuri:
| aspir69 explică:

SI mai era o faza : O tipa blonda statea in copac iar unul dintre monstri ii taie capul pe jumatate(gura o taie in 2 iar trupul ii cade jos si jumatate din cap ramane pe topor).

| aspir69 explică:

Ms asta este filmul!