| leaveyou2000 a întrebat:

Caut un film romanesc si nu stiu cum ii zice? Ma poate ajuta careva? Din ce am vazut eu dintr-un trailer era ceva despre niste soldati pe care ii dezbracasera in pielea goala(cred ca erau adusi de la vreo puscarie)ca incepea "comandantul" sa le zica faptele care le-au comis si imi aduc aminte ca spunea ceva genu':"La locu asta ii zice serparie... din cauza serpilor."Stie careva despre ce film vorbesc. Vreau sa-l vad. Mi se pare genial

Răspuns Câştigător
| Ingerasull99 a răspuns:

Terminus paradis, asta e, vizionare placuta, l-am vazut si eu. o sa te dezamageasca

2 răspunsuri:
| Bittersweet_8364 a răspuns:

Nu este :"Eu cand vreau sa fluier, fluier"?

| Mariya5 a răspuns:

Nu stiu sigur.era mai vechi sau nou, probabil ca e serialul de anul trecut 'Aniela'