| copilu13 a întrebat:

Caut un film si nu mai stiu cum se cheama. Descriere : cineva ii omoara familia, el timp de 10 ani isi sapa ceva canale la puscarie, vrea sa ajunga la puscarie si ii gaseste pe cei care i-au omorat familia si ii omoara crunt. Ajunge la puscarie si el tot omoara iar politatii nu isi dau seama cum omoara.La final isi dau seama ca a avut ceva tunele pana la puscarie. La final moare, explodand in puscarie. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Drăguț film, țin minte că am avut niște nervi la final... :))
„Law Abiding Citizen" - Motivat să ucidă (2009) cu Gerard Butler și Jamie Foxx.
http://youtu.be/rA10RDU9quU