| Taranu_Stefan_1996 a întrebat:

Caut un film. Nu stiu cum se cheama, nu stiu actorii care joaca.

Este vorba despre un om(Tom) care moare intr-un accident, apoi se naste un caine care de fapt este acel om care a murit si cu viata de caine isi cauta familia care a avut cand era om pentru a incerca sa le arate ca este Tom. Isi gaseste familia dar nu reuseste sa le arate cine este. Pana la urma cainele pleaca fara asi indeplini scopul.

2 răspunsuri:
| DumnezeuTatal a răspuns:

The Shaggy Dog?