| anonim_4396 a întrebat:

Caut un film vechi, destul de vechi si nu il pot gasi pe net sub nicio forma. Psihologic, horror, crima. Este vorba despre un domn tanar atragator care foloseste in bar ca si teren de vanzatoare. Nu stiu exact dar cred ca viza femeile cu barul blond. Le ademenea, le oferea in pantof daca imi aduc bine aminte. Si apoi criminalul Dana cu victimele inainte sau dupa ce le ucidea. Stie cineva cum se numeste filmul? S-a dat pe pro tv acum cateva ani buni

3 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns:

Https://youtu.be/_-qv0EnGhJU

Este cumva acesta? Din câte filme am văzut parcă ar semăna cu cel de sus. nu ai fost prea explicit.

| Charm a răspuns:

Scuzati greselile, sunt din cauza corectorului si a grabei

| floresdemayo a răspuns (pentru Charm):

Ai putea încerca o nouă descriere sau măcar să revii asupra textului de sus, corectându-l. N-am inteles mai nimic din descrierea ta. sad
Aș fi vrut să te pot ajuta.