| marianadanciu a întrebat:

Ce actor /actrita roman va place cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| vladuut a răspuns:

Dumnnezeu sa-l ierte! Sergiu Nicolaescu a fost cel mai bun actor! Daca te vei uita la filmele lui imi vei da dreptate!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

imi place ca actor Florin Piersic

| valentingb a răspuns:

Cel/cea care NU se prostitueaza pe la televiziuni sau prin teatru. Medeea Marinescu, poate.

| Georgiana2505 a răspuns:

Maia Morgenstern deoarece este o actrita excelenta, o adevarata doamna si nu stiu daca se va mai naste una ca ea happy

| Iuliana186 a răspuns:

Nu ştiu. Majoritatea actorilor foarte buni, nu mai sunt. dar cred că Maia Morgenstern, sau Tamara Buciuceanu Botez