| Manole_Levi_1998 a întrebat:

Ce Actor/Actrita Va Place sau suntetii Fanii?

6 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Sunteti* fani*
Matt Bomer!

| Pricked a răspuns:

Heath Ledger, Mads Mikkelsen, Edward Norton, Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Johnny Depp, Peter Dinklage, James Franco, James McAvoy, Christoph Waltz.

Cât despre actriţe, nu prea le dau atenţie, nu-s cele pe care le remarc şi le urmăresc într-un film.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actor:Lee Min Ho(poza profil)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Isabelle adjani, maya deren, max von sydow, bjorn andersen, claude laydu, kinski, janos derzsi

| LoVeLe a răspuns:

Adela Popescu

| tudorvl90 a răspuns:

Actori: Leonardo di Caprio, Tom Hanks, Dustin Hoffman, Anthony Hopkins, Harrison Ford, Brad Pitt, Humphrey Bogart, Ian McKellen, Robert de Niro, Al Pacino, Marlon Brando

Actrite: Helen Mirren, Natalie Portman, Glenn Close, Kate Winslet, Sigourney Weaver, Emma Thompson, Cate Blanchett, Maggie Smith, Bette Davis