| XNicooxp a întrebat:

Ce actori/actrițe vă plac?

12 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

E la modă e să îţi placă actorii metrosexuali? Cum rămâne cu Steven Seagal, Rowan Atkinson, John Travolta, Robert de Niro, Cary Grant, Kevin Costner, Jason Isaacs, Marton Csokas, Anthony Hopkins, Gene Kelly, Fred Astaire, Gregory Peck, Clint Eastwood, Hugh Laurie, David Larry, Malcolm McDowell, David Prowse, Jack Nicholson, Marlon Brando, Tom Hanks, Michael Duncan, Ed O'Neill, Katey Sagal, Brendan Fraser, Harrison Ford, George Clooney, Sean Connery, Kevin Spacey, Daniel Craig, Mel Gibson, Sylvester Stallone, Morgan Freeman, Jim Carrey şi mulţi alţii?

| GabiDumitrescu a răspuns:

Jillian Janson, ma copii. Lasati prostiile. Nina Dobrev, auzi la ei.
@TheSpell: Oh, da, B Lively, buna creatura. Pacat ca joaca in filme decente.

| deeeaqq a răspuns:

Paul Wesley.
Chaninng Tatum şi Matt Bommer.
Christian Bale.
Nina Dobrev.
Hailee Steinfeld.
Dylan O'Brien.
Burcu Özberk
etc.

| presus a răspuns:

Johnny Depp
Ian Somerhalder
Joseph Morgan

| Aslam a răspuns:

Actori :
Salman Khan.
Akshay Kumar.
Ajay Devgn.
Shah Rukh Khan.
Aamir Khan.
John Abraham.
Hrithik Roshan.
Allu Arjun.
Imran Khan.
Saif Ali Khan.
Amitabh Bachchan.

Actrite :
Katrina Kaif.
Sonakshi Sinha.
Kareena Kapoor Khan.
Asin.
Shruti Hassan.
Rakul Preet Singh.
Jacqueline Fernandez.
Parinetti Chopra. big grin

| TheSpell a răspuns:

Îi ador pe Blake Lively și Matt Bomer.

| laleauaneagra46 a răspuns:

Actrite: Hazal Kaya, Burcu Özberk, Anne Hathaway, Emilie de Ravin, Blake Lively, Rachel McAdams, Sarah Gadon, Lucy Hale, Troian Bellisario, Ashley Benson, Shay Mitchell, Sasha Pieterse, Victoria Justice, Claire Hold...
Actori: Berk Atan, Tolga Sarıtaş, Ryan Gosling, Robert Pattinson(mai ales laughing ), Zac Efron, Paul Wesley, Liam Hemsworth, Keegan Allen (OMG!), Ian Harding, Tyler Blackburn, Cody Christian...

| Petrisor96 a răspuns:

Vin Diesel si Paul Walker

| Stefania_Dumitru_1995 a răspuns:

Holland Roden
Dylan O'brien
Daniel Radcliffe
Nina Dobrev
Jensen Ackles
Jared Padalecki
Misha Collins
Phoebe Tolkin
Margot Robbie
Jared Leto

| Stefania_Dumitru_1995 a răspuns:

Jared Leto
Margot Robbie
Jensen Ackles
Jared Padalecki
Nina Dobrev
Ian Somerhalder
Misha Collins
Holland Roden
Dylan O'brien
Phoebe Tolkin
Daniel Radcliffe
Rupert Grint
Emma Watson

| Gamez618 a răspuns:

Salut!
Mie îmi place foarte mult de Jim Carrey, Johnny Depp, Dwayne "The Rock" Johnson, Rowan Atkinson și Geoffrey Rush.

| Iuret a răspuns:

Sakhrukh khan