| AdelaPopescu a întrebat:

Ce actori/actrite va plac cel mai mult?

4 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Anthony Hopkins, Clint Easwood, Charlize Theron, Merill Streep.

| DenisaAbdn a răspuns:

Adam Sandler, Jack Nicholson Al Pacino, Richard Gere, Anthony Hopkins, Sean Connery, Andy Garcia, Keeanu Reeves, Pierce Brosnan, Uma Thurman, Nicholas Cage, Gerard Depardieu, Eddie Murphy, Michelle Pfeiffer, Halle Berry, Hugh Grant, Whoopi Goldberg, Demi Moore, Patrick Swayze.

| LoveIsTheAnswer a răspuns:

Kristen Stewart, Jennifer Love Hewitt, Robert Patisson, Leonardo di caprio, Zac Eron, Brad Pitt... eheee sunt muuuulti... :X

| Raluuu_9490 a răspuns:

Fiecare are gusturile lui, si fiecare actor/actrita trebuie apreciat insa dupa parerea mea cel mai mult imi place de urmatorii:
Divyanka Tripathi, Kamya Punjabi, Sharad Malhotra, Ashley Tisdale si Demi Lovato.cam astea ar fihappy