| DianaIsHere123 a întrebat:

Ce actori cunoscuti imi puteti recomanda? dau funda actorilor care imi placbig grin

7 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Daca iti plac Cary Grant,Humphrey Bogart si James Dean,plus,pripasit pe acolo,un Ray Liotta,Morgan Freeman,De Niro din perioada cand facea filme, nu risipa, Ryan Gosling si un strop din Marlon Brando si Robert Duvall, eu ti-as putea spune clar ca esti pe drumul bun. Uita-te la cate un film in care joaca astia, vezi ce-ti place.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Adela Popescu
Dan Bordeianu
Sergiu Nicolaescu
Christina Ricci
Nicolas Cage
Eddie Murphy
Kate Beckinsale
Kaya Scodelario(Skins)
Phoebe Tonkin(H2O)
Rhona Mitra(Underworld)
Alexandra Daddario(Percy Jackson si Olimpienii)
Amanda Seyfried(Jennyfer's body)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rowan Atkinson, Rob Schneider, Adam Sandler, Owen Wilson, Ben Stiller, Buster Keaton, Robin Williams, Jim Carrey, David Spade, John Travolta, Nicholas Cage, Jason Stathan, Dwayne Johnson, Orlando Bloom, Johnny Depp.

| criss94 a răspuns:

Mario Casas,Robert Pattinson, Robert Hoffman, Leonardo DiCaprio, Johnny Depp, Brad Pitt... happy

| Anonim00001 a răspuns:

Robert Pattinson
Ian Somerhalder
Nina Dobrev
Kristen Stewart
Paul Wesley
Candice Accola
.

| Stoian_Alexandra_1990_bWWz a răspuns:

Jim Carey big grin

| RobyE a răspuns:

Brad Pitt,Adam Sandler, Rob Schneider, johnny depp, ashton kutcher, charlie sheen, Pierce Brosnan, Antonio Banderas, Jim Carey, salma hayek, Angelina Jolie, Robert Downey, Robert Pattinson, Will Smith, Eric Roberts si toti actorii din The Expendables 2big grin, sper ca ti-am fost de ajutor!