| marina1253 a întrebat:

Ce anime stiti (care sa se fi terminat)? Nu conteaza genul: dragoste, crima, comedie, orice numai sa imi dati exemple,

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna happy Iti voi da cele mai frumoase anime-uri din cate stiu tongue:

07-Ghost (Actiune, drama, supranatural, mister)

Clannad & Clannad After Story (Actiune, drama, romantism, amuzant)

Shuffle! (Actiune, drama, romantism, amuzant: Este vorba de exact acelasi lucru ca si in Clannad big grin)

Baka To Test To Shoukanjuu & Baka To Test To Shoukanjuu Ni! (FOARTE amuzant, pervers, romantism)

Death Note (Drama, mister, horror, suspans, si mai mult mister, si mult mai mult mister)

Highschool DxD & Highschool DxD New (Amuzant, FOARTE pervers, supranatural, actiune)

Kampfer (FOARTE FOARTE FOARTE pervers, supranatural, amuzant, mister, actiune)

Kara No Kyoukai (Drama, mister, horror, romantism, actiune, supranatural)

Kore Wa Zombi Desu Ca? (Actiune, amuzant, pervers, si mai amuzant)

Rosario + Vampire & Rosario + Vampire 2 (Amuzant, pervers, romantism)

Sword Art Online (Drama, romantism, amuzant)

They Are My Noble Masters (Amuzant, FOARTE pervers, drama)

YuruYuri & YuruYuri 2 (Amuzant, pervers)

Zetman (Drama, mister, supranatural, actiune, romantism)

Ao No Exorcist (Mister, supranatural, drama, actiune)

BTOOOM! (Supranatural, mister, pervers, actiune)

C3 - CubexCursedxCurious (Amuzant, supranatural)

Kiss X Sis (SUPER Pervers, amuzant)

Cam acestea big grin Majoritatea au 10-20 de episoade big grin. Funda? big grin

5 răspunsuri:
| JeffRider93 a răspuns:

Nana,Soul Eater (so1),Death Note, Fairy Tail, parca Blade, X-men, Wolverine.

| BountyWG a răspuns:

Salut am cateva filme pentru tine:lfen Lied - Un anime de dragoste, drama si multe altele este foarte frumos, are 13 episoade
Ga rei zero - O drama perfecta, la fina o sa plangi sigur, daca te-ai uitat la tot anime-ul, are 13 episoade
Mirai Nikki, Foarte frumos facut detine multa drama / crima / horror / Cel ma bun anime ever dupa mine
Cllannad - O poveste uimitoare de dragoste
HighScholl DXD - Superb facut anime-ul, are Drama/ ecchi / dragoste / altele,
Kimi no Iru Machi

KiSsXsiS - Superb are : Dragoste/ Comedy / ecchi / erotic / Perverse,Naruto,Fetele Hentai, Petite Cosette, Bakugan, Beyblade, The World Knoows Tenri Arc.O zi buna sa ai.Pa,pa

| AnimeG0DDDFan a răspuns:

Elfen Lied - Un anime de dragoste, drama si multe altele este foarte frumos, are 13 episoade
Ga rei zero - O drama perfecta, la fina o sa plangi sigur, daca te-ai uitat la tot anime-ul, are 13 episoade
Mirai Nikki, Foarte frumos facut detine multa drama / crima / horror / Cel ma bun anime ever dupa mine
Cllannad - O poveste uimitoare de dragoste
HighScholl DXD - Superb facut anime-ul, are Drama/ ecchi / dragoste / altele,
Kimi no Iru Machi

KiSsXsiS - Superb are : Dragoste/ Comedy / ecchi / erotic / Perverse

Naruto - Superb

Petite Cosette :X

The World Knoows Tenri Arc :*
Funda?

| Anonym0uss a răspuns:

Inuyasha vad ca nu sa scris... e super happy

| Roughetsu a răspuns:

Bleach,Sora no Otoshimono,Boku wa Tomodachi ga Sukunai,Rosario+vampire,Jigoku Shoujo,Full Metal Alchemist,Full metal Panic,Death Note, Sword Art Online, Fairy Tail, Devil May Cry, Vampire Knight...si cam atatea imi aduc aminte sper ca te-am ajutat.