| MihaiAlexandru123 a întrebat:

pentru fanii anime as vrea daca stiti niste anime-uri cu o poveste de viata frumoasa nu conteaza genu dragoste comedie sau drama si alte genuri daca stiti.

Răspuns Câştigător
| Guttery a răspuns:

Am mai multe dar o sa scriu doar cateva:

Naruto/Naruto shippuden cred ca e nelipsit. De asemenea si Fairy Tail!

Tokyo Ghoul e la fel de fain, are grafica faina, poveste interesanta...
Soul Eater si Kuroko no Basket sunt faine rau!

Shokugeki no Souma e BESTIAL!
Akame ga kill si Noragami sunt mai faine

Owari no Seraph (e dramatic dar in acelasi timp si incitant) Assassination Classroom e unul din preferatele mele!

Charlotte (cam p la sfarsit o sa ramai cu gura cascata laughing ) si Ao no Exorcist.

Attack on titan l.am terminat de curand, primul episod e suupeer dramatic

Sia acum alea romanticee":

toradora
Kaichou wa maid sama (e preferatul meu

3 răspunsuri:
| BadAngel3 a răspuns:

Owari no Seraph, Dance with devils, Uta no prince sama, Diabolik lovers, Plastic Memories, Mirai Nikki ( asta clar trebuie sa il vezi ), Karneval, No.6. ( mno, sincer, eu de abia sunt la episodul 4 si mi se pare foarte bun ).

| Ecbert a răspuns:

Kiseijuu, Akame Ga Kill, Boku dake ga inai machi, Fairy tail. Daca vrei mai multe uita-te in lista mea http://myanimelist.net/animelist/Eren09

| Drg_Cristi_1994 a răspuns:

Naruto,Regele Shaman, Tokyo Ghoul, Death Note, Dragon ball sunt foarte multe animeuri interesante