| Ađřıαηηα a întrebat:

Ce anime`uri frumoase la care sa plang stiti? In afara de kaleido stage, vampire knight, bleach, d gray man, naruto si naruto shippuden, elfen lied, chrono crusade, fullmetal alchemist, fullmetalpanic, rosario vampire, special a. Kaichou wa maid-sama? Cine stie fundita dar sa fie la fel de interesante ca cele pomenite mai sus :*:**:*

5 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Death Note; Lovely Complex; Hellsing(Nu prea e de plans); Soul Eater; Hell Girl; Spiral; Blood+(e super, cred ca il stii); Honey and Clover.
Eu le-am vazut acum ceva timp si mi-au placut.Depinde de gusturi.

| Nayuky a răspuns:

Kanon,Clannad,The melancholy of Haruhi Suzumya, Yumekui Merry, Kilari(ador animeul ala plag cand se termina episodul), Zero no tsukaima pai cam atat.

| Ađřıαηηα explică:

Am vazut sai deathnote si lovely complex si Soul Eater si pe Blood+ [
doar 3 episoadelaughing din Blood]

| JuStAdY a răspuns:

Iti recomand sa nu te mai uiti asa mult la fime din astea ca or ramane japonezii fara nimeuri si cand vei fi mare vei fii terorist(a)

| DenisaIna a răspuns:

Uite unul super Paradise Kiss si mai era ala cu Eclaire si Lumiere! Primu e superr! Te asigur!