| BlackShad0w a întrebat:

Ce anime-uri gen Death Note, Guilty Crown, Code Geass stiti? (actiune, drama.) Funda pentru cele mai bune! happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing) Death note nu prea e actiune laughing. Dar e fain si ala happy Incearca Sword art online (Actiune, dragoste si drama) Attack on titans (Actiune, drama) Si Fairy tail (Actiune, si mai multa actiune). Sunt cele mai tari 3 anime-uri pe care le stiu happy In topul meu este: 1. Attack on titans si Sword art online
2. Fairy tail si Death note
big grin Daca mai vrei ceva actiune, dupa ce termini de vizionat acele anime-uri, incearca Ao no exorcist sau BTOOOM! happy Te rooooog mult de tot sa le incerci laughing Chiar merita extrem de mult sa le vezi tongue Nu trebuie sa imi dai fundita, dar te rooooog uita-te la ele laughing Sunt super faine happy. Vizionare placuta! big grin

3 răspunsuri:
| DiamondEyes a răspuns:

-higurashi no naku koro/koro ni kai
-elfen lied
-ghost in the shell
-ergo proxy
-paranoia agent
-Monster
-Code Geass: Lelouche of the Rebellion

| Grimmjow69 a răspuns:

Spiral
Jigoku Shoujo
Higurashi no Naku Koro ni
Elfen Lied
Akagi
X TV
Detective Conan:
Gankutsuou: The Count of Monte Cristo
Speed Grapher

| Alexandru98 a răspuns:

Dragonball, dragonball Z, dragonball GT