| eviltwinnn a întrebat:

Ce anime-uri imi recomandati?
Nu am mai vazut pana acum, dar am prieteni care se uita si as vrea sa incerc.

Răspuns Câştigător
| Shizuo a răspuns:

Top3 animeuri pe care le-am vazut si ti le recomand:

Death Note

Durarara

Ao no exorcist

3 răspunsuri:
| SweetChildOAxls a răspuns:

Inuyasha

| Pikabu19 a răspuns:

Pai.te poti uita la Pokemon, cred ca il stii cu siguranta, Regele Shaman, si pe asta cred ca il stii, Naruto

| Forever1young a răspuns:

Eu m-am uitat la cateva anime.uri... foarte bune:
- bleach(ff. tare.mi-a placut mult desi la inceput nu voiam sa aud de el)
-fullmetal alchemist+fullmetal alchemist brotherhood (mi l-a recomandat cineva foarte trista povestea dar mai sunt scene comice)
-naruto+naruto shippuden(cred ca il stii...a fost primul anime la care m-am uitat si interesant)
-m-am uitat si la regele shaman(dragut)
Sper ca te-am ajutat happy