| CoolSaku a întrebat:

Recomandati-mi si mie niste anime-uri cat mai amuzante.

Daca imi recomandati un anime amuzant pe care inca nu l-am vazut dau funda.

Răspuns Câştigător
| mihai186199 a răspuns:

Incearca Chobits, Lovely Complex, Ouran High School Host Club, Rosario + Vampire, Amanemaideyo

4 răspunsuri:
| tabittha a răspuns:

-Saiunkoku Monogatari
-D.Gray-man
-Full metal alchemist
-Itazura na kiss
-Bokura ga ita
-Glass mask
-Nana
-Hana Yori dango
-Full metal panic
-Lovely complex
-Aishiteruze baby
-Special A
-Kimi ni todoke
-Vampire Knight
-Bakuman
-Valkyria Chronicles
Incearca-le pe astea deocamdata. Vizionare placuta!

| Florinel a răspuns:

Seriile dragon ball, adica(dragon ball, dragon ball z si dragon ball gt)in dragon ball personajul principa este copil si aceasta este cea mai amuzanta serie, mentionez ca este si gen actiune.big grin

| FuckinShit a răspuns:

Ao no Exorcist
One Piece
Fairy Tail

| NacRonDX a răspuns:

A zis amuzante Lovely Complex da dar nu cred ca Rosario + Vampire am vazut si eu putin dar nu ma incantat.