| cristiana1234 a întrebat:

Ce animeuri gen B gata H kei stiti? adica sa fie ecchi si cu fete dragute

FUNDA

Răspuns Câştigător
| irbis a răspuns:

Anime ecchi ar fi Freezing, Seikon no quaser, DearS, Green Green, Highschool of the Dead, Itsuka Tenma no Kuro Usagi, Kiss x Sis, Ladies versus Butlers!, To LOVE-Ru, Omamori Himari, Onii-chan no Koto nanka Zenzen Suki Janain Dakara ne!, Tonagura!

2 răspunsuri:
| GeannyXdt a răspuns:

Eu am o prietena care se uita la :
Naruto, Bokura Ga iTA, Cubix, Saylor Moon, Madoka Magica, Sandy Belle.

http://www.deseneanime.ro/lista-anime-uri/

Sper ca ti-am fost de folos.

| camelia15 a răspuns:

Ce spui de tonagura sau they are my noble masters, rosario+vampire, Amaenaideyo!, kampfer... Cam atat sper sa iti placa :*