| puffika a întrebat:

Ce animeuri mai vizionati?

Pana a mers Animaxul am fost fan mare si apoi am mai continuat pe net cu Elfen Lied, Vampire Knight s. a. m. d. Voi ce animeuri mai stiti asa bune cum ar fi:Kaleido star, Itazura na kiss, Hell girl, gravitation. Ceva care sa ma amuze si sa nu aiba mai mult de 30 de episoade. Funda mare, cui imi spune!

Răspuns Câştigător
| onutzaony a răspuns:

Sora no Otoshimono : http://anime.kage.ro/anime/sora-no-otoshimono/

Fruits Basket; d : http://anime.kage.ro/anime/fruits-basket/.
Sper ca te-am ajutat :)
Fundita?; o3

4 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Death Note.Ador animeul acesta.E bestial.Mie mi l-a recomandat o prietena, iar eu ti-l recomad tie.

| Kesariona a răspuns:

Death Note love struck.Are 37 cred,da e marfa love struck.Apropo,iti dau un sfat laughing. Daca iti plac animeurile,poate o sa-ti placa si jrockul(rock japonez). Asculta formatii gen : the gazette,an cafe,SuG,miyavi,nana kitade,nightmare,x japan,luna sea,alice nine, ViViD, screw.Merita si ma gandesc ca poate o sa-ti placa happy.

| arekussa a răspuns:

Kiddy grade- a fost cel mai tare pe car l-am vazut pana acum.
Il recomand tuturor pasionati de actiune si de evolutia viitorului.