| nicusor95 a întrebat:

Ce comedii bune imi recomandati? (mai noi)

Răspuns Câştigător
| Bogatasul a răspuns:

Ted,Ice age 4, the three stoges, iron sky, s-a furat mireasa, men in black 3.
Funda pls

11 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

The dictator love struck

| MrAngelus a răspuns:

Ice Age 4

În EPOCA DE GHEAŢĂ 4: CONTINENTE ÎN DERIVĂ, goana frenetică a lui Scrat după ghinda blestemată, pe care o urmăreşte de la începutul timpurilor, are consecinţe care schimbă întreaga lume – un cataclism continental care naşte cea mai mare aventură din toate timpurile pentru Manny (Ray Romano), Diego (Denis Leary) şi Sid (John Leguizamo). Din cauza acestei situaţii, Sid face echipă cu arţăgoasa Buni, iar turma se întâlneşte cu o menajerie pestriţă de piraţi care vor să-i împiedice să se întoarcă acasă.

Ted

Seth MacFarlane, omul din spatele serialului Family Guy, te şochează cu umorul său ireverenţios pe marele ecran: scenarist, regizor şi actor (el este vocea personajului titular), MacFarlane spune povestea lui John Bennett (Mark Wahlberg), un bărbat care vrea cu tot dinandinsul să scape de... ursuleţul lui de pluş, Ted, adus la viaţă de o dorinţă pusă în copilărie. Ajuns la maturitate, John visează la o viaţă normală alături de frumoasa Lori (Mila Kunis), doar că Ted se dovedeşte a fi un obstacol greu de depăşit.

Madagascar 3: Fugăriţi prin Europa

Leul Alex, Zebra Marty, Hipopotămiţa Gloria şi girafa Melman încă se luptă să-şi găsească drumul înapoi spre casă, în iubitul lor New York, însoţiţi, desigur, de Regele Julien şi de Maurice şi Pinguinii. Aventurile lor comice îi poartă acum prin toată Europa, unde găsesc ascunzătoarea perfectă: un circ ambulant, pe care simpaticii noştri eroi îl reinventează, în stil Madagascar, evident!

| Bogatasul a răspuns (pentru MrAngelus):

Hello nu trebuie sa ne spui

| MrAngelus a răspuns (pentru Bogatasul):

Ha?

| Bogatasul a răspuns (pentru MrAngelus):

?rolling on the floor)

| gheorgheasdasa a răspuns:

Men in black 3
American Pie - Reunion ( apare si maicasa lu` Stifler smug )
Iron Sky

| Razvyh a răspuns:

Little Man trebuie sa-l vezi, e cel mai tare chiar daca nu e asa nou, dupa ce te uiti la el sa-mi trimiti un mesaj sa-mi spui cum a fost

| celiamaria a răspuns:

The Three Stooges http://www.cinemarx.ro/......63198.html sper sati placa

| YuLy10 a răspuns:

Ice age, Mister Bean

| BugyAsDs a răspuns:

Johny rebron