| KinekT a întrebat:

Ce credeti ca se va intampla cu Fast and Furious dupa moartea lui Paul Walker?

9 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

Cred ca nu se va mai continua seria.
oricum era o mizerie care era trasa de par prea mult.

| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai probabil filmul o sa continue.
Totusi sa nu uitam, au bagat prea multi bani in acest film ca sa se opresca.
Cred ca o sa ii gasesca un inlocuitor.

| dannyel86 a răspuns:

Ori actorul va fi inlocuit, ori nu se vor mai produce alte filme din aceasta serie. Alte variante nu exista.

| HaKa93 a răspuns:

Productia va continua cel mai probabil in rolul lui paul va veni fratele sau ( din ultimele zvonuri aparute pe net) iar premiera va fi undeva prin aprilie. 2015 http://www.imdb.com/title/tt2820852/?ref_=nv_sr_2

| KinekT explică (pentru HaKa93):

Sau ar putea baga un moment in care el moare si sa se continue filmul

| HaKa93 a răspuns (pentru KinekT):

Am citit ca vor sa reia de la inceput cu filmarile. adica sa nu mai apara deloc paul walker. vom vedea atunci cand apare. insa nu ar fi o idee rea. dar cum ar putea surprinde momentul in film in care paul walker moare? daca filmarile cand traia arata cu totul altceva.

| KinekT explică (pentru HaKa93):

Pai poate iau un moment in care o avut un accident cu masina ceva.

| HaKa93 a răspuns (pentru KinekT):

Problema e ca nu a fost surpins aces moment foarte bine, doar atunci cand masina e in flacari. asta din ce am vazut pe net

| Alexinho94 a răspuns:

Cred ca fratele lui ar putea juca. Seamna aproape indetic si am vazut pe net ca are si cateva caracteristici de actor deci poate juca fara probleme cred.
Bafta!