| sofia2000 a întrebat:

Ce credeti de actorii din nini?

Răspuns Câştigător
| puffika a răspuns:

Florencia bertoti este super draguta, chiar imi place cum isi aranjeaza parul.
Paula Morales joaca bine si chiar imi place in rolul Celinei.
Thomas(nu-i stiu numele real)este super dragut.
Juan joaca un rol extrem de dificil si il apreciez pentru asta.
Lola este draguta.

10 răspunsuri:
| PinkyFlor a răspuns:

Buna!

Eu sunt un mare fan al acestui serial, Niniiiikiss
Mie mi se pare ca in acelasi timp se si concentreaza pe ceea ce fac, dar le si place. Sunt sigura ca toti se distreaza de minune, deoarece este un serial de comedie, dar in acelasi timp si muncesc. Flor si Fede(Nini si Tomas) joaca extraordinar, cel putin eu ii apreciez si ii iubesc foarte mult!

Pa-pa!happy

| pwp a răspuns:

Imi place si serialul, iar actorii joaca ffoarte bine!

pa-pa

| Andruuu a răspuns:

Federico Amador e cel mai frumos day dreaminglove struck
laughing
si Flor e foarte dragutsa desii rolul nu o face sa para!
Te felicit pentru intrebare! :*

| Andruuu a răspuns:

Avand in vedere ca Flor si Fede nu se cunoasteau si au acceptat acele scene adorabile intre ei (Nini si Tomas, de fapt) stiu sa'si faca treaba bine, si mai sunt si foarte draguti impreuna love struck

| Andruuu a răspuns:

@puffika: Federico Amadorbatting eyelashes:X

| Diiiia a răspuns:

Sunt super draguti si isi fac treaba bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai mult imi place de Lola (Gigi Bonaffino), dar toti joaca excelent! Florenciei (Nini) i se potriveste foarte bine rolul! Fede (Tomas) e si el talentat. Paula (Celina) joaca foarte bine! Juan (Martin) e dragut! Sincer nu imi prea place de Paula (Sofia), dar joaca si ea bine. De fapt imi plac toti! kiss kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac toti foarte, foarte mult dar acest serial are 128 de episoade si au fost deja 50 o sa se termine super repede sa speram ca o sa mai continnue cu mai multe episoade big grin

bye! bye!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place de paula morales cum joaca rolul dar mai joaca si in filmul " o mare de pasiune". Acolo e super rea
eu ma uit si la ace film
sunt ultimele episoade
in fine!
sunt unii asa de nebuni ca mihaigold " ce e aia nini " ala e chia incredibillllll
cam asta e tot

| mihaigold a răspuns:

Ce e aia nini