| JustMeAndy a întrebat:

Ce credeti despre Anca si Cristi din Pariu cu viata? Credeti ca vor forma un cuplu?

Răspuns Câştigător
| MarYa_1616 a răspuns:

Voi nu vedeti ca ala nu e facebooku` cristinei?:))) ca scrrie fan page.:)) kk intrebarea asta e veche dar iti zic eu acum raspunsu`.:) cristi nu va putea fi cu anca.:( (cred ca never).:(( in sezonu` 2 dupa cum stiti cristii va fi impreuna cu sara.:) iar Anca se va indragosti pe net :-t si tipu` de care se va intragosti e Vlad;).:P fi daca vreti facebooku` eii. asta e :P http://www.facebook.com/profile.php?id=100000624188352 majoritatea dintre fan asa eu zis :) [funda?]:x

| JustMeAndy explică (pentru MarYa_1616):

Am vzut asta.Intrebarea asta a fost pusa inainte sa apara promoul cu sezonul 2 mersi oricum happy

| MarYa_1616 a răspuns (pentru JustMeAndy):

Nu ai pentru ce.:* [funda ] love struck

11 răspunsuri:
| SDC a răspuns:

In film da!

| WeLLy_5149 a răspuns:

Cred ca ar fi fain sa fie impreuna love struck

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Dada :D ai vazut ce se intampla in episodul asta? :)) anca viseaza prea frumos http://pariucuviata.protv.ro/video/priu-cu-viata-14-nov-promo.html

| AduMrr a răspuns:

Ar fi super` se potrivesk :X amandoi sunt asa inocenti :X

| RunawayLove a răspuns:

Din pacate nu vor forma un cuplu, Anca ramane in final cu Bogdan, iar Cristi cu Sara.

| JustMeAndy explică (pentru RunawayLove):

Da? de unde stii?

| MrsHoranxo a răspuns (pentru RunawayLove):

laughing)) LOL unde ai vazut in stele laughing)))))))))))))))))))))

| RunawayLove a răspuns:

Cristina ciubanasu a facut un concurs cu intrebari pe fb si una dintre intrebari era :"cu cine va ramane Anca" si raspunsul corect era bogdan.

| JustMeAndy explică (pentru RunawayLove):

Imi spui si mie plz fb ei?