| sabrisabrinuta a întrebat:

Ce credeti despre cunoscutul film "Titanic"?

Răspuns Câştigător
| ChRoM a răspuns:

Un film care cu greu poate fi egalatwinking cred ca e cel mai un film vazut de mine, si am vazut filme care mi-ai placut ca fast and furious 5 care este chiar spectaculos, dar titanicul are acel ceva ce il face impresionant

6 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Mie mi-a placut distributia, finalul si melodia celebra a lui Dion. Frumos, si mie mi se pare o tampenie sa faci un Titanic 2. Titanic e doar unul, si va fi mereu doar un Titanic.

| marius577 a răspuns:

E frumos, te face sa plangi de fiecare data cand il vezi.

| roxyana03 a răspuns:

A fost un film foarte frumos... l-am vazut pe nettongue... cel mai mare vappro din lumelove struck

| mdany a răspuns:

Un film de oscar.

| dixi9516 a răspuns:

L-am vazut de vreo 5 ori si de fiecare data am plans.Ma bucur ca imi exista si alte persoane ca mine.:X Iubesc filmul

| dina_8089 a răspuns:

Un film superb. Nu degeaba e cunoscut. big grin