| soraloola a întrebat:

Credeti ca TITANIC ar putea fii cel mai bun film?

Răspuns Câştigător
| DeUtZzZa123 a răspuns:

Da cred pentru ca de fiecare data cand ma uit la el ma impresioneaza, si cred ca merita

9 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Nuuu, sunt filme mult mai bune. Cum ar fi Alice in Wonderland, Harry Potter [toata seria], Avatar, Inception, etc.

| alexy a răspuns:

Sincer, mie imi place la fel de mult si Titanic si Harry Potter.Sunt chiar niste capodopere, iar Avatar nu mi s-a parut atat de reusit precum e Titanic, probabil sunt eu o fire mai sensibila deoarece ma impresioneaza de cate ori il urmaresc.

| Aero a răspuns:

E probabil printre cele mai bune filme, dar cel mai bun film nu exista! A fost filmul meu preferat timp de ani buni...pana am descoperit stiti voi cehee hee

| bogza2 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic ...este ff reusit dar au aparut si fulme noi mult mai bunewinking

| soraloola explică:

Eu zic ca merita. Mie mi-a placut enorm! happy

| cristina_3043 a răspuns:

Eu l-am vazut de o gramada de ori si chiar m-a impresionat de fiecare data, cred ca merita

| Anda_6060 a răspuns:

Ii foarte super si trist da eu zic ca exista mai multe cele mai bune filmehappy

| Mommy a răspuns:

Cu siguranta! Eu mereu pling (cry)

| Mommy a răspuns:

Cu siguranta Avatar nu e un film bun, cel putin mie nu mi-a placut deloc! a strins 2, 8 mlr doar pentru ca e 3D! Titanic e cu mult mai reusit, de asemenea si Titanic 2