| MeDeEa14DeEa a întrebat:

Ce credeti despre filmul,, A Walk To Remember"? Daca este o idee pe care o am si eu... FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Crs a răspuns:

Magnific!

4 răspunsuri:
| Kodokuna a răspuns:

Si cu ce te-ar ajuta asta?
Nu inteleg de ce puneti astfel de intrebari: "Daca sunteti in aceeasi zodie cu mine primiti funda";"Daca ai aceeasi melodie preferata cu a mea primesti funda".
Sunt pur si simplu inutile,si pentru cel care posteaza intrebarea,si pentru cel care raspunde. Pierzi timp si primesti o funda aiurea.Ce satisfactie ai cand raspunsul tau e castigator la o asemenea intrebare? Adica daca nu te potrivesti intr-o anumita descriere, nu esti acceptat. Poate exagerez, dar asta e ideea.
Intrebarile astea sunt pentru copiii de 11 ani care nici nu stiu bine sa scrie si vin pe TPU ca sa primeasca funde, dupa ce te intreaba: "funda? funda?"
Nu te supara; nu am nimic cu tine; dar simteam nevoia sa-mi exprim parerea.

| OanaAndreea16 a răspuns:

Filmu? Imi place. Bun realizat, cu bun gust. Actorii talentati.
Merita vazut.

| zapacita05 a răspuns:

Super Film

| MeDeEa14DeEa explică:

Multumesc pentru raspunsuri, sunt foarte bune, desi nu s-a atins ideea principala pe care o aveam in legatura cu filmul, s-a atins alta:,, Magnific!''