| didi33 a întrebat:

Pentru cei ce au vazut filmul "A walk to remember", credeti ca mai exista baieti ca si personajul Landon Carter?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Cred ca nu. Eu una, nici in dragoste numai prea cred. happy
O zi buna!

| Liviu_2019 a răspuns:

Banuiesc ca te referi la personajul principal. Nu, nu mai exista, toti sunt niste nenorociti, obsedati, jigodii, libidinosi, dezaxati si te-as ruga pe tine sa ma completezi. Cred ca noi baietii meritam mai mult decat ceea ce am scris eu aici. Ce zici?
Ma intreci la descrierea baietilor? hai sa te vad rolling on the floor).

| AndyLavy a răspuns:

Da, exista, insa foarte putini, si extrem de greu de gasit.

| didi2802 a răspuns:

Nu stiu, dar multe fete ar fi scutite de lacrimi daca ar mai exista.

| dydysweet a răspuns:

Sunt foarte putini baieti care seamana la comportament cu Landon Carter.ca el putin gasesti,sa fie dragut, gentelman, care sa te asculte, sa te iubeasca, sa te pretuiasca, sa faca orice ca sa fie cu tine, romantic daca mai continuu sa scriu cred ca nu mai termin pana maine ...este foarte rara aceasta specie de baieti, desi noi fetele ne-am dori sa avem parte si noi de unul ca acesta:X