| BeLyNdA a întrebat:

Ce credeti despre personajul sakura haruno?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare ca Sakura este personajul care se apropie cel mai mult de real, nu de fictiune. Este adolescenta tipica, indragostita de baiatul nepotrivit, sensibila dar puternica in acelasi timp. Imi place de ea, desi nu cred ca va ramane nici nu Naruto nici cu Sasuke.

5 răspunsuri:
| All3Cs4ndr4 a răspuns:

Nici nu stiu cine-i!

| PuFuLeTeLe_9807 a răspuns:

Il cam foloseste pe naruto...am vazut ca rareori ii mai da si lui atentie thinking acum cica vrea sa il omoare pe sasuke dar nici nu se compara ea cu el laughing oricum naruto as vrea sa ramana cu hinata...

| Bulinuţă_5438 a răspuns:

@alecsandra Atunci de ce naiba mai postezi? whistling

| ale_4097 a răspuns:

Uramaresc animeul Naruto si cred ca Sakura este un personaj dragut dar imi pare asa de rau ca il iubeste pe Sasuke si el nu.

| Domnisoara1fara1nume a răspuns:

Ce mai minunata si frumoasa si desteapta si puternica
(scuze pentru nebunie dar sunt obsedata)