| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti emisiunea,, comanda la mine " e regizata?

Răspuns Câştigător
| Daria a răspuns:

Mie imi place. E de folos ca sa iti dai seama de diferentele dintre familiile alea si familia ta. Unele familii la care merg copiii sunt chiar deplasate, le trag de par ca sa iti dai seama de greselile pe care le fac, si parintii si copiii.Intr-un fel e educativa, dar de multe ori foaaaaaarte exagerata si amuzanta.
primesc medalie?big grin

8 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Nici mie nu-mi miroase prea bine, adica pana in ultima zi injura, sunt rai si in ultima zi sunt cei mai cuminti.Asa emisiune e faina in sine, dar pacat ca e tot o facatura.

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Da! Sigur este! Ei in 6 zile sunt rai si in ultima zi sunt cuminti bla bla! Este o porcarie de emisune!

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Da este sigur falsa! Este o prostie de emisiune!

| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

Sigur e regizata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da e la misto a fost prietenu meu cristi si i.au dat 800 de lei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E adevaratawinking
o prietena deamea a partticipat si o sa fie difuzata in emisiunea viitoare si acei copii chiar au probleme!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E regizata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da