| bleakk a întrebat:

Credeti ca emisiunea Burlacul e regizata?

Răspuns Câştigător
| KimK a răspuns:

Da, este -.- O cunoștință de-a mea (Alexandra Pîrîianu) a dat o probă ca să joace în burlacul. La fiecare episod fetele primesc bani, iar cea care câștigă primește foaaaarte mulți bani. Totul e regizat... când am aflat am fost ceva gen "wtffff nu cred. părea așa real" ..eh na că nu e -.-"

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, asa cred.

| AncaAP a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, dar s-ar putea pentru ca totusi un barbat sa se dea la 30 de femei si sa se sarute cu toate. e cam aiureastraight face

| AncaAP a răspuns (pentru AncaAP):

Si sa se si casatoreasca cu una...

| bleakk explică (pentru AncaAP):

La asta m-am gandit cu sarutatu si rotitul acesta, altceva nu am idee.

| Girlslovelife19 a răspuns:

Sincer? Cred ca alegerea oficiala e reala si din inima, dear restul intamplarilor(majoritatea) sunt regizate. Dupa parerea mea unele fete au fost aduse in emisiune doar ca sa faca rating happy Asta e parerea mea, fiecare o are altfel formatawinking