| TPUSenior01 a întrebat:

Ce. De ce a inceput de la incept Violetta? Ce dracu se intampla sad

Răspuns Câştigător
| Blackseid a răspuns:

Http://www.desene-animate-online.net/......-date.html

e aici complet in ro daca vrei sa il vezi
Merit si o fundita? :D

5 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Serialele pentru copii de la posturile de acest tip sunt difuzate intr-un mod aleator. Multe episoade se repeta si e normal in conditiile in care un sezon contine doar 20 si ceva de episoade iar un sezon trebuie sa ruleze 4-6 luni la tv.

| TPUSenior01 explică (pentru TheAce):

Dar nu sunt desene animate si mai mult ce e in violetta nu este pentru copii si sunt 80 de episoade.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,e o prostie violetta iti recomand jurnalele vampirilor sau daca vrei ceva mai finut laughing the nine lives of chloe king

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sunt reluari happy si eu ma uit stiu ca e veche intrebarea dar cred ca ai inteles happy

| Mastershot96 a răspuns:

Desenele animate(seriale in cazul asta) de la tv sunt date in modul urmator : la inceput episoade de la 1-10 de exemplu, dupa le repeta de 2-3 ori, apoi le dau pe urmatoarele 5-10, iar le repeta mai baga si din primele si dupa le amestecahee hee de asta nu intelegiwinking